Ze dankte nog steeds de voor haar belangrijke stem van hem die boven haar was gesteld. Op die dag dat ze hem tegenkwam en meteen verliefd was, al was het dan besmuikt en keek ze wel goed om zich heen of niemand echt keek toen ze hem tot zich nam. Wat was ze gespannen geweest in die periode en hoe zocht zij toen naar iemand die haar van die spanning af kon helpen. Alle relaties stuk gelopen, dan was ze weer te dik, bij de ander voldeed ze niet aan de wens tot intellectuele bagage. De bedavonturen waren van saai tot zeer inspannend geweest, voor haar zelden ontspannend. Best frustrerend. Nee, haar leven was tot nu toe niet over rozen gegaan. Tot die dag dat ze op een of andere manier werd geleid naar die zaak waar ze alleen maar wilde rondkijken en naar binnen ging. Bij het zien van hem was ze in een klap verliefd geworden. Blank, sterk, geaderd als een havenarbeider, en niet te veel van haar verlangend. Na die eerste ontmoeting was ze direct verliefd geworden. En keek uit naar iedere ontmoeting. Eerst eens per week, daarna vaker. Nooit een verkeerd woord, zelden eisen of zo. Tja, ze moest af en toe wat investeren, zo bleef hij haar trouw dienen en zorgen voor blossen op haar wangen. Maar dat was zo weinig moeite in vergelijking met haar vorige relaties dat ze sommige zaken bij een budgetketen in voorraad nam zodat ze nooit zonder zou zitten. Elke keer als ze hem uitnodigde werd het spannender. Soms kleedde ze zich voor de gelegenheid aan, een andere keer juist uit. Hij vond het altijd leuk en deed zijn ding. Haar vriendinnen zagen het aan haar. De glans op haar huid, de sprankelende lach, twinteling in haar ogen. Ze hadden het allemaal door. Zij was verliefd en werd op juiste wijze ontspannen. Vanavond zou hij weer komen. Zij zelf nam het initiatief. Nam eerst een bad en kon daarna niet wachten op zijn komst. En de hare. Ze noemde hem Frank, maar wist dat hij van huis uit eigenlijk Tarzan werd genoemd….Maakte het uit…ze ging maar eens vroeg naar bed….
Trouwe vriend…
Posted on by meninggever
Geplaatst in Erotisch, Verhalen
Getagd aankoop, climax, genoegen, genot, liefde, man, masturbatie, relatie, stimulatie, Tarzan, trilpaal, vibrator, vrouw
9 reacties
Heerlijk geschreven in hou wel van zulke opbouw ondeugd!
LikeLike
Af en toe moet het kunnen….
LikeLike
Zo nuttig als die dingen dus zijn. 😀
LikeLike
Naar verluid……:)
LikeLike
De ideale toyboy! Wel gevoelsarm natuurlijk, maar na al haar rampzalige lovers waren alleen haar eigen gevoelens nog van belang.
LikeLike
Op enig moment komt het besef dat je ook om jezelf moet denken, en dan is een witte-kat-hulptroeper vast interessanter…Resultaat gegarandeerd…:)
LikeLike
Tja, witte kat, moet ik dan aan bestialiteit denken? 😉
LikeLike
Nee hoor, aan kracht….elektrisch overgebracht….soort viriliteit…:)
LikeLike
😉
LikeLike